MuleSoft

Společnost MuleSoft poskytuje prostředí, které mění způsob jak organizace propojují svoje systémy tak, aby tato propojení byla rychlejší, flxibilnější a snadněji udržovatelná. Naše společnost nabízí následující produkty splečnosti MuleSoft:

Mule ESB

Je snadno použitelná celopodniková sběrnice (ESB) a integrační platforma na bázi Java, která umožňuje vývojářům snadno a rychle propojit IT aplikace a umožnit jim vyměňovat data. Mule ESB umožňuje snadnou integraci existujících systémů bez ohledu na rozdílnost technologií jakou aplikace používají, včetně JMS, Webových služeb, JDBC, HTTP a další. Hlavní výhodou Mule ESB je, že umožňuje různým aplikacím vzájemně komunikovat, přenášet i transformovat data jak uvnitře organizace, tak mimo organizaci prostřednictvím sítě Internet. Mule ESB je nabízena ve dvou edicích:
Mule ESB Community - Open Source verze nástroje Mule ESB nabízející základní funkce ESB řešení včetně základních konektorů vytvářených v rámci OpenSource komunity. Tato verze je poskytována v rámci OpenSource licence zdarma.
Mule ESB Enterprise - plnohodnotný ESB nástroj poskytujíc veškeré funkce a vlastnosti ESB řešení pro malé a střední společnosti i velké korporace včetně zajištění vysoké dostupnosti, specializovaných konektorů na různé systémy (SAP, SalesForce) pro různá odvětví (např. HL7) včetně možnosti vytvářet vlastní konektory. Tato verze je poskytována formou předplacené licence (Subscription).


Anypoint Platform

Je kompletní integrované grafické vývojové prostředí pro realizaci návrhu a testování komunikace, přenášení a transformace dat mezi aplikacemi prostřednictvím konektorů nebo aplikačních rozhraní (API). Anypoint Platform v sobě zahrnuje všechny nezbytné komponenty:


Mule Runtime Engine

Anypoint Connectors

Anypoint Decign Center

Anypoint Management Center

Anypoint Exchange

Anypoint API Portal